• Balansująca wieża

Symbol: GKIhs129
25.00 -10% 22.50
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty 0
Z Bonem wakacyjnym - pobranie 0
Z bonem wakacyjnym 0
Paczkomaty InPost 9.9
Paczkomaty (pobranie) 17
Kurier 17
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.081 kg

Zamówienie telefoniczne: 793912130

Zostaw telefon

Świetna gra motoryczna! Sześć kamieni o różnych rozmiarach i kształtach należy ułożyć na kołyszącej się półkuli, aby nie spadły. Kolor kamienia określa się za pomocą kostki. Może się zdarzyć, że pierwszy kolor będzie pomarańczowy lub żółty, więc gracz musi zacząć od najmniejszych grających kamieni. Ponieważ półkula kołysze się około 6 cm, uwierz mi, budowanie tej wieży nie jest wcale zabawką. Świetna gra nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych!

Gra wykonana jest z litego drewna i pomalowana na nieszkodliwe kolory. Ta gra jest odpowiednia dla dzieci od 3 lat i zawiera 6 kości, 1 półkulę i jedną kostkę. W praktycznej bawełnianej torbie.

Zabawka należy do serii zabawek uznanej na świecie metody pedagogiki Marii Montessori

Celem pedagogiki M. Montessori jest wspieranie spontanicznej i twórczej aktywności dziecka, rozwijanie indywidualnych cech osobowości dziecka, wpływ na zdobywanie wiedzy, formowanie prawidłowego charakteru oraz umiejętności szkolnych i umiejętności współdziałania w grupie. Cele te realizowane są poprzez pomoc dziecku w: osiąganiu długotrwałej koncentracji, uniezależnieniu od nagrody, rozwijaniu samodzielności i wiary we własne siły, rozwijaniu indywidualnych uzdolnień przy jednoczesnej umiejętności współpracy z innymi.

Zadania pedagogiki Montessori realizowane są przez uczenie przez działanie, nacisk na samodzielność, koncentrację i wytrwałość, naukę w ciszy, obserwację i przestrzeganie reguł – nie rań, nie niszcz, nie przeszkadzaj. Ważną częścią Pedagogiki Montessori są pomoce dydaktyczne, najważniejsze cechy tych pomocy to: prostota, precyzja i estetyka wykonania, uwzględnienie zasady stopniowania trudności i możliwość samodzielnej kontroli błędów.

Dzięki właściwemu otoczeniu dziecko rozwija się w harmonijny sposób, czuje się radosne i szczęśliwe, szybko się uczy i rozwija z łatwością przyswajając kolejne zadania.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.