• Moja pierwsza gra - Ubierz zwierzątka

Symbol: LEREI-1702
121.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Cena przesyłki 7.9
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 7.9
Paczkomaty pobranie 9.9
Kurier 11.9
Kurier (Pobranie) 16.9
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 793912130

Zostaw telefon

Trenuj swoją pamięć, rozwijaj słownictwo i graj w tę łatwą, ale zabawną grę.

Na początku rozgrywki każdy gracz wybiera planszę z jednym zwierzęciem (kotem, królikiem, łosiem i jeżem) i ubiera swojego pupila w dowolne ubranie. Gracze muszą pamiętać, jak wygląda ich zwierzak. Zakręć przędzarką, ale nie patrz! Inny gracz zmienia Twoje ubrania (zdejmuje, zamienia lub dodaje). Twoim zadaniem jest wiedzieć, co się zmieniło.

Gra dla 2 - 4 graczy

Zawartość gry:

4 talerze dla zwierząt

20 sztuk odzieży

spinner do gry

instrukcje wielojęzyczne

Odpowiedni dla dzieci od 3 lat.

Zabawka należy do serii zabawek uznanej na świecie metody pedagogiki Marii Montessori

Celem pedagogiki M. Montessori jest wspieranie spontanicznej i twórczej aktywności dziecka, rozwijanie indywidualnych cech osobowości dziecka, wpływ na zdobywanie wiedzy, formowanie prawidłowego charakteru oraz umiejętności szkolnych i umiejętności współdziałania w grupie. Cele te realizowane są poprzez pomoc dziecku w: osiąganiu długotrwałej koncentracji, uniezależnieniu od nagrody, rozwijaniu samodzielności i wiary we własne siły, rozwijaniu indywidualnych uzdolnień przy jednoczesnej umiejętności współpracy z innymi.

Zadania pedagogiki Montessori realizowane są przez uczenie przez działanie, nacisk na samodzielność, koncentrację i wytrwałość, naukę w ciszy, obserwację i przestrzeganie reguł – nie rań, nie niszcz, nie przeszkadzaj. Ważną częścią Pedagogiki Montessori są pomoce dydaktyczne, najważniejsze cechy tych pomocy to: prostota, precyzja i estetyka wykonania, uwzględnienie zasady stopniowania trudności i możliwość samodzielnej kontroli błędów.

Dzięki właściwemu otoczeniu dziecko rozwija się w harmonijny sposób, czuje się radosne i szczęśliwe, szybko się uczy i rozwija z łatwością przyswajając kolejne zadania.

 

Produkt posiadamy na wzorcowni. Wysyłamy natychmiast po zamówieniu 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.