• Przybijanka, 212 elementów

Symbol: GKI58990
122.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Cena przesyłki 7.9
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 7.9
Paczkomaty pobranie 9.9
Kurier 11.9
Kurier (Pobranie) 16.9
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 793912130

Zostaw telefon

Niezwykle kreatywna zabawka dla każdego dziecka. Przy pomocy małego młoteczka i bezpiecznych gwoździków maluch może stworzyć wspaniałe obrazki z kolorowych figur geometrycznych. Od jego wyobraźni zależy, jakie obrazy i jakie figury powstaną na korkowej tablicy. Może będzie to kolorowy domek? Może pałac dla przepięknej królewny? A może samochód wyścigowy lub inna rajdówka? Dzięki przebijance dziecko przekona się, że obrazki można tworzyć różnymi metodami, a nie tylko przy pomocy tradycyjnych kredek. Zabawa rozwija zmysł artystyczny u dzieci oraz poprawia koordynację ręka - oko. Polecamy!

Zestaw zawiera 212 elementów!

  • większą od innych korkową tabliczkę o wymiarach: 30 x 21 cm
  • drewniane elementy do przybijania w czterech kolorach - 100 sztuk
  • młoteczek
  • pinezki - 110 sztuk
  • kartę z wzorami do układania i przybijania


W każdym drewnianym elemencie przygotowany został otwór, aby dziecko nie musiało się męczyć z jego przebiciem.

Zabawka należy do serii zabawek uznanej na świecie metody pedagogiki Marii Montessori

Celem pedagogiki M. Montessori jest wspieranie spontanicznej i twórczej aktywności dziecka, rozwijanie indywidualnych cech osobowości dziecka, wpływ na zdobywanie wiedzy, formowanie prawidłowego charakteru oraz umiejętności szkolnych i umiejętności współdziałania w grupie. Cele te realizowane są poprzez pomoc dziecku w: osiąganiu długotrwałej koncentracji, uniezależnieniu od nagrody, rozwijaniu samodzielności i wiary we własne siły, rozwijaniu indywidualnych uzdolnień przy jednoczesnej umiejętności współpracy z innymi.

Zadania pedagogiki Montessori realizowane są przez uczenie przez działanie, nacisk na samodzielność, koncentrację i wytrwałość, naukę w ciszy, obserwację i przestrzeganie reguł – nie rań, nie niszcz, nie przeszkadzaj. Ważną częścią Pedagogiki Montessori są pomoce dydaktyczne, najważniejsze cechy tych pomocy to: prostota, precyzja i estetyka wykonania, uwzględnienie zasady stopniowania trudności i możliwość samodzielnej kontroli błędów.

Dzięki właściwemu otoczeniu dziecko rozwija się w harmonijny sposób, czuje się radosne i szczęśliwe, szybko się uczy i rozwija z łatwością przyswajając kolejne zadania.

 

Produkt posiadamy na wzorcowni. Wysyłamy natychmiast po zamówieniu 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.